Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Więcej turystów, więcej dutków

BackOnSnow na Rynku w Wiśle.  Fot.: Arch. Beskidy24.pl

BackOnSnow na Rynku w Wiśle. Fot.: Arch. Beskidy24.pl

Prócz narciarskich stoków, malowniczych okolic i atrakcji kulinarnych, w tym roku najnowszą atrakcją turystyczną Wisły jest skocznia narciarska im. Adama Małysza. Obiekt cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza, że został udostępniony zwiedzającym. Można wjechać kolejką aż na wieżę startową.


Więcej turystów, więcej dutków

Data: 27 lutego 2009 Region: Wisła

Więcej turystów niż w poprzednim sezonie zimowym odwiedziło Wisłę. Podczas podsumowania wpływów z opłaty miejscowej okazało się, że w porównaniu do ubiegłego roku jest wzrost o 12,8 procent.


  • U Lutka

    Zapraszamy do domku  „U LUTKA” w Ustoniu-Hermanicach (spokojna dzielnica Ustronia ok. 3 km od centrum). ...

  • Domki Letniskowe nad rzeką Soła

    Cicha, bezpieczna okolica ! *   Cały teren jest ogrodzony i posiada własne miejsca parkingowe. *   ...Opłaty z kolei nie zmieniły się znacząco. Wzrosła tylko opłata za pobyt w Wiśle dorosłej osoby - ze 1,60 zł do 1,70 zł. Ulgowe stawki dla dzieci, młodzieży, rencistów i emerytów pozostały na dotychczasowym poziomie.

- Te wyniki bardzo nas cieszą, bo świadczą o tym, że nasz kurort jest popularny o każdej porze roku - nie ukrywają urzędnicy.

Podsumowanie dotyczy tylko wpływów za grudzień i styczeń. W sezonie zimowym 2007-2008 do miejskiej kasy wpłynęło 105 tys. złotych zł. W tym roku było to prawie 119 tys. złotych.


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009