Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Zima w obiektywie 2008

Zima w obiektywie 2008

Regulamin konkursu

1. Można zamieszczać jedynie zdjęcia własnego autorstwa. NaszeMiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za szeroko pojęte wady prawne zamieszczonych zdjęć, w tym także za obciążanie zdjęć prawami osób trzecich, oraz za treść zamieszczanych opinii.
2. Wysłanie zdjęcia do serwisu NaszeMiasto.pl jest równoznaczne ze zgodą autora na zamieszczenie jego zdjęcia w tym serwisie, jednak zdjęcie nadal pozostaje własnością autora i zachowuje on wszelkie prawa majątkowe do przesłanego zdjęcia.
3. Zabronione jest wysyłanie zdjęć i opinii sprzecznych z prawem oraz sprzecznych z zasadami współżycia społecznego - takie zdjęcia nie będą zamieszczane a opinie zostaną skasowane.
4. O tym czy treść danego zdjęcia, opinii lub oceny narusza powyższe zakazy decyduje subiektywna ocena administratora(ów) serwisu NaszeMiasto.pl.
5. Nadesłane dane nie będą przekazywane osobom trzecim, ani wykorzystywane w celach reklamowych.
6. Do galerii dodajemy po jednym zdjęciu od jednego autora. W przypadku przysłania więcej niż jednej fotografii na stronach serwisu opublikujemy tą, która naszym zdaniem jest najlepsza.
7. Nie wysyłaj wszystkiego. Starannie dobierz prace, które chcesz pokazać innym. Zadbaj o ich jakość techniczną. W trosce o poziom galerii admin zastrzega sobie prawo nie publikowania fotografii nie spełniających powyższych warunków.
8. Administrator serwisu zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w serwisie oraz do swobodnej interpretacji postanowień regulaminu. Inne nie uwzględnione tutaj kwestie leża w gestii administratora.


Data: 3 stycznia 2009

Zima w obiektywie 2008


Drodzy Internauci! Zapraszamy do konkursu fotograficznego, którego celem jest pokazanie uroków naszego województwa w zimowej szacie.

Przysyłajcie zdjęcia zimowych krajobrazów, płatków śniegu, oszronionych drzew, ośnieżonych szczytów górskich. Jak widzicie temat jest bardzo szeroki, a ograniczyć nas może jedynie niesprzyjająca aura pogodowa. Miejmy zatem nadzieję, że w tym roku wszyscy będziemy mieć wiele okazji by nacieszyć oczy zimą z prawdziwego zdarzenia.

Wasze prace będą przez najbliższe dwa miesiące publikowane w formie galerii na stronach naszego serwisu. Nadsyłajcie je pod adres p.kontek@dz.com.pl

Zwycięzcę będziecie mogli wybrać sami głosując od 1 lutego na te zdjęcia, które wydadzą się Wam najatrakcyjniejsze. Głosowanie zakończy się wraz z końcem kalendarzowej zimy 21 marca. Wtedy przyjdzie czas na rozdanie nagród.

Przyjemnej zabawy !!


Cztery żywioły, ludzie i czasW nagrodę "Cztery żywioły, ludzie i czas" - z cyklu Polska Niezwykła
Do naszej wspólnej zabawy przyłącza się wydawnictwo DEMART, które ufundowało dla zwycięzców 3 egzemplarze pięknie wydanego albumu z serii Polska Niezwykła "Cztery żywioły, ludzie i czas".

Zalety albumu to 350 wspaniałych kolorowych zdjęć, Niezwykła Polska pokazana przez pryzmat czterech żywiołów oraz kształtowana przez ludzi i czas, mapa Polski z lokalizacją zdjęć według numerów stron w albumie, atrakcyjna szata graficzna oraz wydanie w języku polskim z angielskim tłumaczeniem.


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009