Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Korona Gór Polskich - Autystopowicz.pl

Miłosz

Miłosz

Miłosz podczas jednego wyjazdu zdobędzie aż 4 koronne szczyty:
1. Skrzyczne (Beskid Śląski)
2. Czupel (Beskid Mały)
3. Lubomir (Beskid Makowski)
4. Mogielnica (Beskid Wyspowy)

Dla wszystkich, którzy chcieliby pomóc i przyłączyć się do realizacji naszego celu zapraszamy na stronę: http://www.domore.pl/beta/view/strony/okazje/120788

Zachęcamy do obejrzenia naszej górskiej galerii.

Dziękujemy, cześć Górom!
Rodzice - Ewa i Artur

Data: 3 grudnia 2010

Korona Gór Polskich - Autystopowicz.pl


Witajcie,

Wkrótce wyruszamy w Beskidy po zdrowie dla Miłosza! Nasz syn ma 9 lat i jest prawdopodobnie jedynym dzieckiem w Polsce z autystycznym zaburzeniem rozwojowym, które zdobywa Koronę Gór Polski.
Głównym problemem chłopca jest niezdolność do interakcji społecznych, która skutkuje tym, że nie ma kolegów ani koleżanek. Uważamy, że społeczeństwo wchłonie go szybciej i chętniej jako człowieka o barwnej osobowości. Kiedy syn miał 3 lata zaraził nas, rodziców pasją chodzenia po górach. Dzisiaj my pomagamy mu spełniać się w rzeczach trudnych i fascynujących. Tak, jak zdobycie Korony. Miłosz należy do Klubu zdobywców KGP, numer jego legitymacji członkowskiej to 5721.

Jesteśmy z Wielkopolski i jak dotąd nasze szlaki wydeptywaliśmy głównie w Sudetach. Teraz nadszedł czas na bardziej zamaszysty krok. Na wiosnę wyruszamy w Beskidy! Już sama turystyka górska ma na Miłosza zbawienny wpływ. A przy okazji kolejnej wyprawy na szczyty chcemy zebrać też środki pieniężne na terapię Miłosza, bo tylko dzięki intensywnej rehabilitacji chłopiec ma szansę odzyskać zdrowie.
GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009