Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Hej przygodo, czyli na wycieczkę klasykiem

Klasyk

Klasyk


Data: 10 marzec 2017 Region: Góry

Hej przygodo, czyli na wycieczkę klasykiem

W pogoni za karierą i dobrobytem często zapominamy o pielęgnowaniu relacji z bliskimi. Popołudnia spędzane w pracy czy częste delegacje, a także przemęczenie i brak ochoty na cokolwiek sprawiają, że po przekroczeniu progu własnego domu pragniemy jedynie wziąć gorącą kąpiel i poleżeć na kanapie przed telewizorem.

W ten sposób nie scalisz rodzinnych więzi. Postaraj się nieco przystopować. Znajdź czas dla bliskich i przyjaciół. Zamiast spędzać wolny weekend w domu znajdź pasję, którą moglibyście wspólnie ze sobą dzielić. Ostatnimi czasy można zauważyć spore zainteresowanie rodzin z dziećmi samochodami zabytkowymi. Może i Ty zabierzesz swoją rodziną na zjazd klasyków by niedługo po nim nabyć własnego oldtimera i organizować z jego udziałem niezapomniane wycieczki po całej Polsce?


Spakuj prowiant i w drogę

Każdy bez zastanowienia powie, że najważniejsza w życiu jest rodzina. Czasu spędzanego z najbliższymi nie da się przeliczyć na żadne pieniądze. Jeśli w ostatnim czasie nieco zaniedbałeś rodziców, partnera czy dzieci to nadeszła pora, aby to naprawić. Nic tak nie zbliża ludzi jak wspólna pasja. Robiąc coś wspólnie możecie lepiej się poznać i szybciej do siebie dotrzeć. Czy zastanawiałeś się może, jak fajnie byłoby móc spakować piknikowy kosz, wziąć koc, wsiąść do samochodu innego niż wszystkie i powoli oddalić się w nieznane?

Coraz więcej rodzin decyduje się nabyć zabytkowy samochód, który będzie nie tylko świetną lokatą kapitału, lecz również fantastycznym pojazdem do odbywania niedzielnych wypadów poza miasto. Dzięki tego rodzaju inwestycji upieczesz aż dwie pieczenie na jednym ogniu. Aby jednak można było podróżować zakupionym oldtimerem trzeba pamiętać, że musi być on sprawny technicznie i nie posiadać żadnych usterek.


Zadbaj o bezpieczeństwo bliskich

Jeśli zamierzasz zaprosić najbliższych na wycieczkę starym samochodem i nie chcesz narażać ich na niebezpieczeństwo to odpowiednio wcześniej zabezpiecz bliskich, siebie i pojazd przed losowymi sytuacjami, które mogą Wam się przytrafić praktycznie wszędzie.

Niecodzienna sytuacja może nie tylko wywołać strach w podróżnikach ale również naciągnąć ich na całkiem pokaźne koszta. Aby ustrzec się sytuacji, w której będziesz zmuszony płacić całkiem spore sumy za naprawę uszkodzonego klasyka wystarczy wykupić odszkodowanie dedykowane samochodom zabytkowym (np. https://www.lancasterinsurance.co.uk/insurance/classic-car-insurance/), z którego pokryte zostaną koszty ewentualnej naprawy pojazdu. Dzięki tej polisie w razie wypadku nie poniesiesz żadnych strat materialnych, bez względu na to gdzie on będzie miał miejsce.GaleriaKomentarze

 

  • dodano wrzesień 12, 2017 13:25

    Dodany przez: Adam , temat: Kask

    Ja bym się bał po prostu takim autem starym jechać

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009