Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » INCENTIVE Travel, czyli zabierz kontrahenta na wycieczkę

INCENTIVE Travel, czyli zabierz kontrahenta na wycieczkę

Data: 27 kwietnia 2017

INCENTIVE Travel, czyli zabierz kontrahenta na wycieczkę


Incentive to nic innego jak wyjazd motywacyjny lub po prostu integracyjny. Nowa forma marketingu bezpośredniego, która w Polsce zyskuje coraz bardziej na znaczeniu. Przedsiębiorstwa dostrzegające w takich wyjazdach potencjał, często nie boją się inwestować  w tego typu przedsięwzięcia, ponieważ jest to spora szansa dla ulepszenia stosunków biznesowych. Ten nowy trend w zarządzaniu i prowadzeniu firm sprawił, że Incentive zagościł na stałe w branży turystycznej i coraz częściej można znaleźć go jako pozycja ofert w biurach podróży.Incentive travel czyli wycieczki motywacyjne

Motywacja i integracja jako cele nr 1

Typy podróży incentive zostały stworzone z myślą o przedsiębiorcach, dla których priorytetem jest rozwój firmy i zacieśnienie więzi nie tylko wewnątrz organizacji, ale równie na zewnątrz. Planet Escape postanowiło wykorzystać swoją wiedzę i doskonałą organizację podróży do stworzenia oferty tego typu wyjazdów. Są to podróże dedykowane dla firm i ich kontrahentów. Incentive ma na celu odpowiednie zmotywowanie do konkretnych działań, które z kolei mają pozytywnie wpłynąć na procesy zachodzące w danym biznesie. Jednak to nie wszystko. Wyjazdy tego typu stawiają również na ogólną integrację pomiędzy przedstawicielami każdej strony. Zabieranie kontrahentów na wycieczki dedykowane jest świetnym sposobem na negocjacje i dopinanie szczegółów działań biznesowych. Jeżeli wyjazd jest przygotowany pod konkretne oczekiwania, tak aby uczestnicy mogli dodatkowo skorzystać również z konkretnych atrakcji, może przyczynić się nie tylko do zacieśnienia więzi, ale również do wejścia na inny poziom relacji. Wspólne uczestniczenie w takiej przygodzie może zbliżyć i sprawić, że obydwie strony staną się wobec siebie bardziej lojalne.

Co może zdziałać incentive?

Incentive wbrew pozorom może sporo i mimo, że nie należy do najtańszych sposobów marketingowych, jest bardzo efektownym i przyjemnym sposobem na ulepszanie biznesu. Jest to doskonały sposób na motywację i pobudzenie kreatywności. W takich przyjemnych okolicznościach pomysły na dalszy rozwój mnożą się na każdym kroku. Obok tak ważnej motywacji liczy się również integracja i pozyskanie lojalności kontrahenta. Jest to możliwe dzięki wspólne przeżywanej przygodzie. Wyjazd może być pobudką do większego zaangażowania w interesy. Co ciekawe w trakcie incentive znacznie usprawnia się komunikacja na każdym poziomie. Wszystkie te elementy odgrywają sporą rolę w biznesie, dlatego tego typu podróż może przynieść nowe szanse dla biznesu i kadry z nim związanej.

Najwyższa jakość incentive kluczem do sukcesu

Wyjazdy typu incentive są specyficzne i dedykowane dla konkretnych klientów, dlatego liczy się również indywidualne przygotowanie takiego pakietu. Dla kupującego taką usługę najważniejsze jest, aby ulokowane w ten sposób pieniądze przyniosły wymierne skutki. Każda firma może skorzystać z takiej oferty, jak również każda firma może mieć różną wizję takiego wyjazdu. Podróż powinna być skrupulatnie przygotowane według wskazówek i oczekiwań klienta, tak aby w trakcie takiej wycieczki mógł on w całości skupić się na celach biznesowych. Profesjonalna obsługa takich wyjazdów to czynnik wpływający na udane pertraktacje przedsiębiorców. Planet Escape zapewnia najlepszy poziom obsługi od fazy planowania wyjazdu do jego realizacji i finalizacji. Program jest tworzony tak, aby zaskakiwał wszystkich czetników wyjazdów i żeby zapadł w pamięci na wiele lat. Niekonwencjonalny sposób zwiedzania? Czemu nie? Rekiny biznesu naprawdę lubią trochę adrenaliny, trochę zaskoczenia i niebanalność. Jeśli podróż okaże się emocjonująca dla obydwu stron i zapadnie pozytywnie w pamięć wypoczywających, z pewnością wpłynie to bardzo dobrze na zacieśnienie więzi i rozwój biznesu.GaleriaKomentarze

 

  • dodano czerwca 20, 2017 08:48

    Dodany przez: Filip , temat: .

    Po części się z tym zgadzam, ale nie zawsze uda się to tak zorganizować, zawsze znajdą się osoby nie pasujące do charakteru zabawy ;)

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009