Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Niezliczone atrakcje Zwardonia

Beskidzkie szlaki

Beskidzkie szlaki


Data: 16 maja 2017

Niezliczone atrakcje Zwardonia

Nie ulega wątpliwości, że Polacy coraz częściej na letni i zimowy wypoczynek wybierają nieznane masowej turystyce miasteczka i wsie, które słyną z niepowtarzalnego klimatu i wyjątkowej atmosfery o każdej porze roku. Bez wątpienia do takich miejscowości należy Zwardoń. Lokalna baza noclegowa, bardzo dobre zaplecze kulinarno-gastronomiczne, a także w dalszym ciągu przystępne ceny sprawiają, ze każdego roku bardzo chętnie wypoczywają tutaj zarówno rodziny z dziećmi, jak i nastolatki czy tez osoby starsze. Nie ulega wątpliwości, że każdy znajdzie tutaj coś interesującego dla siebie bez potrzeby zamartwiania się o stan domowego budżetu czy tez zasobność portfela.

Nie ulega wątpliwości, że Polacy coraz częściej na letni i zimowy wypoczynek wybierają nieznane masowej turystyce miasteczka i wsie, które słyną z niepowtarzalnego klimatu i wyjątkowej atmosfery o każdej porze roku. Bez wątpienia do takich miejscowości należy Zwardoń. Lokalna baza noclegowa [szczegóły: http://meteor-turystyka.pl/noclegi,zwardon,0.html], bardzo dobre zaplecze kulinarno-gastronomiczne, a także w dalszym ciągu przystępne ceny sprawiają, ze każdego roku bardzo chętnie wypoczywają tutaj zarówno rodziny z dziećmi, jak i nastolatki czy tez osoby starsze. Nie ulega wątpliwości, że każdy znajdzie tutaj coś interesującego dla siebie bez potrzeby zamartwiania się o stan domowego budżetu czy tez zasobność portfela.

Zwardoń to bardzo mała miejscowość położona w cudownie malowniczych Beskidach w pobliżu granicy ze Słowacją. Choć nawet w szczycie sezonu nie wydaje się zatłoczona, swoje urlopy spędzają tutaj każdego roku tysiące miłośników pieszych wycieczek oraz amatorów białego szaleństwa. Zwardoń oferuje noclegi zatem zarówno narciarzom, jak i zapalonym piechurom. Można tu znaleźć ładnie urządzone pokoje w pensjonatach i ośrodkach wczasowych, a także niezliczone kwatery prywatne oraz gospodarstwa agroturystyczne. Wystarczy spakować plecach i zabrać ze sobą nieco dobrego humoru na podróż. O całą resztę z pewnością zatroszczą się lokalni mieszkańcy, którzy słyną z niesłychanej gościnności i chęci pomocy.

W Zwardoniu znajduje się 15 świetnie utrzymanych wyciągów narciarskich oraz jeden wyciąg krzesełkowy zainstalowany w sezonie 2012/2013. Niezliczone trasy zjazdowe oraz wspaniały mikroklimat, który sprawia, że pokrywa śnieżna utrzymuje się w regionie nawet do kwietnia, przyciągają miłośników białego szaleństwa z całego kraju. Warto jednak przyjechać tutaj również wiosną i latem, kiedy cała okoliczna przyroda budzi się do życia, a niezliczone szlaki do pieszych wędrówek zachęcają do odbywania długich spacerów w krystalicznie czystym powietrzu i w otoczeniu natury nietkniętej ręką człowieka.

Wakacje czy ferie w Zwardoniu to bez wątpienia strzał w dziesiątkę. Wspaniała natura, mnóstwo udogodnień dla turystów, a jednocześnie całkiem przystępne ceny praktycznie przez cały rok to niewątpliwe zalety tej niepozornej miejscowości. Warto tutaj przyjechać z rodziną, z przyjaciółmi lub samotnie na krótki detoks od cywilizacji. 


Komentarze

 

 • dodano stycznia 12, 2018 09:49

  Dodany przez: Zelideg , temat: artykuł

  Nieźle, bardzo fajny artykuł.

 • dodano września 11, 2017 11:13

  Dodany przez: Waldek , temat: Zima

  Zimą mi się wydaje że jest lepiej w Zwardonii niż teraz jak jest taki jesienny klimat bo co chwile deszcze.

 • dodano sierpnia 28, 2017 09:17

  Dodany przez: Marcin , temat: Atrakcjie

  Fajnie muszę się przejechać tam do tego miasta i zobaczyć te wszystkie atrakcje.

 • dodano czerwca 20, 2017 08:49

  Dodany przez: Filip , temat: .

  Widzę kolega zna się na sympatycznych okolicach, szanuję ;)

 • dodano czerwca 19, 2017 09:00

  Dodany przez: Marcin , temat: Czysta prawda

  To prawda, to miejsce jest magiczne i nie można mu tego odmówić. Atrakcji przez cały rok nie brakuje ale i tak najpiękniejszy jest spokojny wypoczynek. Głównie ze względu na ciszę :)

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009