Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Przez Wisłę i Ustroń z KompasGO

Aplikacja

Aplikacja


Data: 4 maja 2021

Przez Wisłę i Ustroń z KompasGO

Nadchodzi majówka. W Wiśle można ją nie tylko spędzić aktywnie na dłuższych czy krótszych wycieczkach, ale przy okazji poznać w bardzo nietypowy sposób wiele ciekawych miejsc. A to wszystko dzięki aplikacji KompasGo. Wskaże nam ona konkretne cele do osiągnięcia, a o poszczególnych miejscach opowie w nietypowy i nieencyklopedyczny sposób.

- Chcemy poprowadzić osoby korzystające z aplikacji tak, jakby to był nasz kolega, koleżanka, znajomy. Bez suchych, pompatycznych faktów tylko z dużym dystansem. Chcemy pokazać fajne, wyjątkowe miejsca, pełne klimatu i z ciekawymi historiami. Chcemy, żeby każdy odkrył Wisłę i Ustroń na nowo” - mówi Rafał Kamiński autor pomysłu.

Wśród 54 różnych miejsc są muzea, zabytkowe obiekty, punkty widokowe, trasy górskie, klimatyczne kawiarnie i lodziarnie, historyczne i ważne miejsca.

Co to jest KompasGo?

Celem aplikacji jest pokazanie najciekawszych, intrygujących miejsc w mieście. Bez wikipedycznych faktów, pompatycznych tekstów. Aplikacja bez nadęcia opowiada o miejscu, w którym się znajdujemy. Poszczególne punkty odkrywa się jeden po drugim. Nie dowiemy się, gdzie będzie kolejny punkt zanim nie odkryjemy poprzedniego. Ta niewiadoma i chęć sprawdzenia, co będzie dalej, zawsze bardzo motywuje do działania. Ważne jest to, że możemy przerwać zabawę w danym punkcie i wrócić do niej w tym samym miejscu następnego dnia.

Odkrywając poszczególne punkty możemy skorzystać ze specjalnych bonów rabatowych na usługi lub zakupy w miejscach, które odwiedzamy. A za ukończenie całej trasy w trybie wyzwania możemy liczyć na atrakcyjne nagrody.

Aplikacja jest idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi, turystów, dla każdej osoby zainteresowanej aktywnością na świeżym powietrzu i zwiedzaniem. Jeżeli zatem zobaczymy jedno z 54 miejsc w Ustroniu i Wiśle oznaczonych specjalną tabliczką, włączmy aparat w telefonie, zeskanujmy kod QR i rozpocznijmy świetną zabawę, odkrywając nowe miejsca w Wiśle.


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009