Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24.pl » Konkurs "4 Pory Roku w Beskidach (Lato)" » Opis i wyniki

4 Pory Roku w Beskidach (Lato)

Opis

4 Pory Roku w Beskidach - plakatZapraszamy do wzięcia udziału w letniej edycji konkursu "4 Pory Roku w Beskidach". Jeśli lubisz wędrować po górach, chciałbyś podzielić się swoimi zdjęciami z innymi i przy okazji wygrać ciekawe nagrody, które przydadzą się na letnie wypady po górach.

LATO
- nagrodami w edycji letniej są:

content-photoKomplet 10 map turystycznych + TrekBuddy - uniwersalny program do nawigacji GPS do telefonów komórkowych. Sponsorem nagród jest firma Compass oraz Pełen zestaw naczyń turystycznych + akcesoria ufundowane przez sklep turytyczny EXPEDITION

4 Pory Roku - 4 edycje konkursowe, w każdej z nich do wygrania bardzo ciekawe nagrody, które przydadzą się podczas wycieczek górskich, m.in.: mapy turystyczne, mapy GPS do telefonów komórkowych, akcesoria i ekwipunek turystyczny.

Najlepsze zdjęcie 4 edycji zdobędzie tytuł "Zdjęcie Roku" i otrzyma nagrodę główną, którą jest "Kurs Fotografii Studyjnej"


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009