Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » W najbliższy piątek rusza „Wisła za Półdarmo”

W najbliższy piątek rusza „Wisła za Półdarmo”

Program

Piątek, 22 maja

Rozpoczęcie Gry Terenowej „Zdobądź Wisłę”
- 10.00 – rajd samochodów zabytkowych Automobilklubu Śląskiego
- Od 10.00 - Dzień Sportu wiślańskich szkół pod patronatem GWSH w Katowicach
- 20.00 – koncert jazzowy zespołu Different Kind Of Pleasure w hotelu Patria
- 21.00 - dyskoteka w Hotelu Polonia
- 21:00 – karaoke - disco show w Alctaraz Pub

Sobota, 23 maja
Gra Terenowa „Zdobądź Wisłę”
- 9.30 - pokaz samochodów zabytkowych Automobilklubu Śląskiego
Majówka wiślańska
- Od 10.00 – stoiska europejskie Gimnazjum
- Od 12.30 – wystawa samochodów zabytkowych Automobilklubu Śląskiego
- 14.00 – konkurs
- 15.30 – konkurs
- 17.30 – występ kabaretu Świerszczczychrząszcz
- 18.00 – plenerowa impreza grillowa w hotelu Vestina
- 19.00 – koncert zespołu Silesian Soundsystem
- 21.00 – impreza klubowa w hotelu Stok
- 21.00 – dyskoteka w hotelu Polonia
- 21.00 - karaoke – disco show w Alcatraz Pub

Niedziela, 24 maja – Dzień Barana
- 10.00 – konkursy
- 12.00 – losowanie zwycięzców Gry Terenowej „Zdobądź Wisłę”
- 13.00 – II Wiślański Zlot Baranów beeeeeee!!!!
- 13.30 – konkursy
- 15.00 – zakończenie imprezy

Organizatorzy:
Grupa PRC, Urząd Miasta Wisła, TWA Group Polska, Wiślańskie Centrum Kultury.

Beskidy24.pl

W najbliższy piątek rusza „Wisła za Półdarmo”

Data: 20 maj 2009 Region: Wisła

Już w najbliższy piątek rusza „Wisła za Półdarmo”. Prawie 80 miejsc - hotele, restauracje, punkty usługowe i rozrywka – wszystko przecenione o 50 proc. – to niepowtarzalna okazja by właśnie teraz, w piękny majowy weekend odwiedzić Perłę Beskidów.Wisła za Półdarmo - plakatWalczymy z kryzysem i inflacją! Od 22 do 24 maja w Wiśle będzie tanio, nawet bardzo tanio. Nocleg dostępny już od 20 zł, do wyboru 45 pensjonatów, hoteli i prywatnych kwater. Kiedy złapie nas głód górale zaserwują wiślańską kapuśnicę, placki z wyrzoskami (ok. 7,5 zł) ale i naleśniki i pizzę, w akcji bierze udział 17 restauracji, cukierni i pubów – będzie z czego wybierać. Bardziej wymagających turystów z pewnością ucieszy wszystko za połowę ceny w restauracji Panorama w Stoku, jednym z najlepszych wiślańskich hoteli.

Ale że człowiek nie żyje tylko potrzebami ciała, organizatorzy: Grupa PRC, TWA Group Polska, Wiślańskie Centrum Kultury i miasto Wisła, przygotowali dodatkowe atrakcje. Od piątku ruszają imprezy grillowe i klubowe, koncerty jazzowe i reggae, pokaz zabytkowych samochodów i występ kabaretu Świerszczczychrząszcz. Do tego kolej linowa, quady, lodowisko, park linowy i przeprawy samochodami terenowymi.

„Wisła za Półdarmo” to też świetna okazja do zapoznania się z atrakcjami Perły Beskidów. Leżąca u źródeł największej polskiej rzeki, podzielona jest kilkoma dolinami. W tej pięknej scenerii rozgrywać się będzie gra terenowa Zdobądź Wisłę i Hi-Tec Przygodowy mini Rajd Wisły. Wisła w grze terenowej podzielona zostanie na strefy: jedną obejmującą centrum Wisły – to propozycja dla rodzin, oraz drugą – bardziej wymagającą, „planszą” będzie cały teren miasta. Mini Rajd to najbardziej ekstremalny etap „zdobywania” Wisły – uczestnicy będą mieli do pokonania trasę biegu na orientację po szczytach gór wokół Wisły.

Akcja "Wisła za półdarmo" jest doskonałą szansą dla przedsiębiorców, którzy chcą wypromować np. pensjonat. Korzysta z niej Krzysztof Niedziółka, właściciel nowo otwartego pensjonatu Jaworowa Chata: - Szukałem sposobu na przedstawienie turystom oferty. Niższa o połowę cena z pewnością będzie sporą zachętą dla odwiedzających. Szczególnie, gdy wokół słyszy się tyle o kryzysie, a ceny w szczycie sezonu są dla niektórych barierą.

A na koniec, w niedzielę szalony Dzień Barana: konkursy m.in. ustrzel barana, wybory największego barana Wisły, wspólne beeeczenie i zjazd baranów, czyli osób spod znaku barana, o nazwisku Baran, Baranowski itp.


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009