Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Otwarcie sezonu w Dwóch Dolinach Muszynie – Wierchomli – w tym ...

Wierchomla - Dwie Doliny

Wierchomla - Dwie Doliny


Otwarcie sezonu w Dwóch Dolinach Muszynie – Wierchomli – w tym roku będzie więcej śniegu!

Data: 9 grudnia 2016 Region: Muszyna

Dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy z niecierpliwością czekają na zimę. 10 grudnia Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla zaczyna sezon 2016/2017.

Już od soboty będą czynne wyciągi Wierchomla I, Toczek i Stonoga. Jeździmy od 9.00 do 17.00.
Dostępne będą karnety godzinowe (już od 35 zł), wielodniowe (od 130 zł) i punktowe (1 punkt kosztuje tylko 1 zł). Ceny uzależnione są od rodzaju karnetu; cennik obowiązuje do 24 grudnia 2016 r.
Od tego sezonu posiadacze Karty Dużej Rodziny kupują karnety z 10-procentową zniżką. (http://www.wierchomla.com.pl/stacja-narciarska-zima/cennik-karnetow)Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna – Wierchomla to nowoczesna, jedna z największych rodzinnych stacji narciarskich w kraju. To świetne miejsce dla entuzjastów białego wariactwa i dla rodzin z dziećmi – te znajdą tu bezpieczne i spokojne trasy do nauki i doskonalenia technik jazdy.

Wzorując się na alpejskich, Dwie Doliny połączyła systemem wyciągów i jednym skipassem dwie miejscowości: Wierchomlę i Szczawnik k. Muszyny. Trasy są tu szerokie, widoki rozległe, wrażenia niezapomniane. Dwie Doliny to 2 wyciągi krzesełkowe i 7 orczykowych i 11 km, w większości oświetlonych nartostrad o różnym poziomie trudności. To tu znajduje się jedna z najdłuższych tras zjazdowych w Polsce – 3 km ciągłego szusowania! Narciarze biegowi mają zaś do pokonania 8-kilometrowy, niezwykle malowniczy szlak, ciągnący się od górnej stacji Wierchomla I do Bacówki nad Wierchomlą.

Nie lada gratka czeka też na snowboardowych zapaleńców – jeden z najdłuższych w Polsce parków snowboardowych. To 400 m krzesania iskier i powietrznych akrobacji w snowparku całkowicie usypanym z ziemi, dzięki czemu nie musimy czekać na zimę stulecia. Dodatkowo, w tym sezonie ekstremalne skoki i bezpieczne lądowania zapewni pneumatyczna poduszka AirPAd, dostępna od 29 grudnia.

Na cały sezon zaplanowano wiele zimowych imprez. Odjazdowy sylwester na stoku i wyścigi gwiezdnych zaprzęgów, multibrandowe testy sprzętu Test Drive z aDECHAde i Wierchomla Demo Games, czyli weekendowe lutowe imprezy z testami sprzętów najlepszych producentów (K2, Lobster, GNU, DC). Będzie można też spróbować sił w LibTech Banked Slalomie i świętować Światowy Dzień Snowboardu.

Kalendarz imprez już dostępny! http://www.wierchomla.com.pl/stacja-narciarska-zima/kalendarz-imprez

Dwie Doliny to również bogata infrastruktura: baza noclegowa tylko 900 m od stoku, liczne obiekty gastronomiczne, serwujące między innymi dania kuchni regionalnej, wypożyczalnia, serwis i przechowalnia sprzętu oraz jedna z najlepszych szkół narciarskich – 5 razy z rzędu znajdująca się na podium w Ogólnopolskich Zawodach Instruktorów SITN PZN. Wszystko, czego trzeba, aby poczuć narciarskiego ducha!

Zapraszamy!

Więcej informacji: www.wierchomla.com.pl lub www.facebook.com/DwieDoliny


GaleriaKomentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009