Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » II Edycja Żywiec Bike-Cup downhill series za nami

II Edycja Żywiec Bike-Cup downhill series za nami
Zawody można uznać za udane, i dające wielu wrażeń sportowych, mimo tak fatalnej aury. Wielkie dzięki dla ekipy Szymona Tasza za budowę tak wspaniałej i urozmaiconej trasy, dzięki stacji i zarządowi Jurgowa za wsparcie, finansowanie trasy, już dziś wiadomo że stacja nie spocznie na laurach, zapowiedziała wraz z Bike-Eventem budowę nowych tras na jesień i wiosnę 2010, na następny rok stacja ma chodzić non stop. W tym roku można było jeszcze pośmigać w ten weekend (29-30.08), a jak się pokaże kilkunastu bikerów to jest szansa że otworzą także we wrześniu także zapraszamy.

content-photoDziękujemy za wsparcie naszym sponsorom Grupie Żywiec, sklepom Isport, firmie Duncon, BTiR Azymut, Urzędowi marszałkowskiemu województwa małopolskiego bez nich nie było by tego co tak piękne.

Wszystkim gratulujemy i zapraszamy na kolejną edycję Żywiec Bike-Cup downhill series do Myślenic już 19-20.09.2009 roku. Trzecia edycja będzie ostatnią w tym roku z serii, na której zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody, zapraszamy.

Zdjęcia: organizator


Data: 4 wrzesień 2009

II Edycja Żywiec Bike-Cup downhill series za nami


Ekstremalne warunki to mało powiedziane, hardcor?! - i to za mało, nie ma słów na warunki jakie panowały od godz. 16 -22.08 do godz. 16 -23.08.2009. Aura nie oszczędziła nikogo, ani organizatorów, ani samych zawodników.

Wielkie dzięki dla wszystkich przybyłych za ich wytrwałość, zaangażowanie i sportowy duch walki - przekazują organizatorzy.

content-photoMimo piekących oczu od błota, mokrych ufajdanych wszystkich elementów ciała, daliście rade. Najbardziej wytrwali w strugach deszczu walczyli do samego końca, największych wrażeń dostarczył wszystkim bieg w Elicie do samego końca nie było wiadomo kto będzie górą. Tu trzeba wspomnieć o małym pudle, które zajęli dwaj zawodnicy nowo powstałego teamu na funkiel nowych ramach wreszcie bez usterek, tu mowa oczywiście o Romet Ekstreme Team.

Wielkie brawa dla Jacka Cięciały, który zdeklasował rywali najlepszym wynikiem 2:10.60 a w nagrodę dostał symboliczną koszulkę firmy Duncon jak i oczywiście 800,00 żywej gotówki. Drugi Grzegorz Zieliński o tylko niecałe 2 s gorszy czas, zebrał 600,00 zł, a trzeci Arkadiusz Piłasiewicz 400 zeta.

content-photoDodać trzeba, że pomiędzy trzecim a czwartym miejscem różnica była tylko 99 setnych sekundy! Wszystkim trzem wielkie gratulacje i dzięki. W pozostałych kategoriach: Kobiety, a było ich niestety tylko trzy, pierwsza Ogrodna Sylwia złamała obojczyk już w pierwszym dniu - życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, w rywalizacji zostały dwie damy DH - Sojka Anna ukończyła z wynikiem 3:00.44 i Stamm Agata druga na pudle z wynikiem 3:28.68, Mastersi po jednogłośnej mobilizacji zjechali tylko jeden przejazd , pierwszy Tomasz Ziemecki 2:32.17 , drugi Szymon Tasz, a trzeci Radosław Dudek. Hobby Full jak zwykle najliczniejsza grupa pod silnym wyzwaniem, tym razem górą Arkadiusz Sęk z czasem 2:20.82 . Drugi Jakub Wicher, a trzeci Piotr Bożek. W hobby Hardtaill zwyciężył Sławomir Łukasik, drugi Wojciech Foks, trzeci Maciej Piekara. Hobby Junior+Junior zwyciężył Michał Gzela, przed Janem Hady i trzecim Łukaszem Sliwińskim.


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009