Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Artykuły » Relacja z AST Winter Trophy czyli rakietami po Turbaczu

Relacja z AST Winter Trophy czyli rakietami po Turbaczu

AST Winter TrophyTegoroczne zawody zorganizowane zostały przez Towarzystwo Sportowo Turystyczne Compass wspólnie z XVIII akcją WOŚP. Aukcja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zasiliła konto blisko 2,5 tys. złotych. W niedzielne popołudnie Schronisko PTTK na Turbaczu pożegnało uczestników rajdu.

AST Winter TrophyZwycięskimi drużynami okazały się być w kategorii MIX: Joanna Garlewicz i Szymon Ławecki z zespołu Entre.pl, w kategorii MM: Remik Nowak i Michał Kiełbasiński z zespołu Rakiety.pl – MIR Team, w kategorii V: Jan Gracjasz i Zenon Krzystonek z zespołu Grajbud.

Pełna relacja i galeria zdjęć z zawodów


Beskidy24.pl

content-photo

Data: 16 stycznia 2010

Relacja z AST Winter Trophy czyli rakietami po Turbaczu

content-photoDwudniowe zawodu AST Winter Trophy przeszły do historii. Wystartowało 57 dwuosobowych zespołów. Warunki na Turbaczu były bardzo trudne. Halny zrobił swoje i rakiety śnieżne zmieniły nazwę na rakiety wodne. Tym większe słowa uznania dla wszystkich którzy przez dwa dni walczyli na trasie.Drugi weekend Nowego Roku przyciągnął miłośników zimowej rywalizacji na szczyt Turbacza, gdzie zorganizowane zostały dwudniowe zawody w biegu na orientację na rakietach śnieżnych.

AST Winter TrophyNa gorczański rajd AST Winter Trophy zjechali się uczestnicy z całej Polski. Trasa zawodów wyznaczona została punktami kontrolnymi w terenie, zaznaczonymi także na specjalnie przygotowanej mapie turystycznej.
Zawodnicy startowali w dwuosobowych zespołach w kategoriach: MIX(mieszana), MM(mężczyźni), V(weterani).

AST Winter TrophyPomimo złych warunków pogodowych i momentami większej ilości śnieżnego błota niż śniegu, wśród zawodników panowała atmosfera sportowej rywalizacji.


 


Komentarze

 

  • dodano maja 4, 2018 09:50

    Dodany przez: Kazimierz , temat: odp

    No no.. podziwiam takich ludzi ;)

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009