Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Aktualności » Wiatraki w Raciborzu

Wiatraki w Raciborzu
W latach 2004 - 2007, wśród gości festiwalu znaleźli się ludzie takiego formatu jak Krzysztof Wielicki, Wojciech Cejrowski, Andrzej Urbanik, Ryszard Pawłowski, kpt. Waldemar Mieczkowski, David Kaszlikowski, Piotr Pustelnik, Michał Kochańczyk, Marek Tomalik, Piotr Opacian, Marek Kalmus, Zbyszek Piotrowicz, Katarzyna Mazurkiewicz, Jacek Teler, Piotr Morawski, Arun Milcarz, Zbyszek Borys, Asia i Artur Morawiec, Dominik Bac i Sławomir Skalmierski (załoga słynnego S/Y "Stary"), Michał Witkiewicz, Łukasz Pająk. A także wielu innych - mniej nam znanych, ale nie mniej wspaniałych!

Więcej informacji, program, goście Festiwalu "Wiatraki"


Beskidy24.pl

Wiatraki w Raciborzu

Data: 21 października 2008

Najbliższy weekend będzie prawdziwą gratką dla miłosników podróży, odkrywców, obieżyświatów a także osób interesujących się dobrym flmem i fotografią. W piatek rozpoczyna się V edycja Festiwalu Podróżniczego "Wiatraki".

Festiwal "Wiatraki" trwa trzy dni i odbywa się w ostatni weekend października. Miejsce - Racibórz (woj. Śląskie), Dom Kultury "Strzecha" - ul. Księdza Londzina 38

Kilka słów o Festiwalu
Kiedy w roku 2004, tworzyliśmy Pierwszy Raciborski Festiwal Podróżniczy "WIATRAKI" chcieliśmy zgromadzić w jednym miejscu i czasie ich wszystkich: exploratorów i stopowiczów, gawędziarzy i ich słuchaczy, alpinistów i wędrowców, odkrywców i podróżników, grotołazów, żeglarzy, ludzi z wiatrem we włosach. Chcieliśmy by do Raciborza zawitał na kilka dni cały świat - dzięki slajdom, opowieściom, relacjom, wystawom i filmom. No i ostatecznie - chcieliśmy spotkać wspaniałych ludzi, gościć ich u siebie, dotknąć, porozmawiać (a nie byliśmy pewni, czy przyjmą zaproszenie na piwo do naszego dużego pokoju ;)


 


Komentarze

 

Brak komentarzy.

Księgarnia


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009