Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Polecamy:

recomended slider

Menu

Propozycje wycieczek

Beskidy24 » Turystyka » Przewodnicy

Przewodnicy

Sylwia RusinImię i Nazwisko: Sylwia Rusin
Województwo: małopolskie
Adres e-mail: pro.sylwia@interia.pl
Tel.: 516-527-820
GG: 3382550
Strona www: www.sylwiaa55.beskidy24.pl

Informacje dodatkowe:
Oferuję swoje usługi na obszarze uprawnień: Beskid Śląski, Beskid Żywiecki, wraz z położoną od nich na północ częścią Pogórza Karpackiego oraz Orawą, Beskid Mały, Beskid Makowski, Beskid Wyspowy (część zachodnia) i Podhale obejmujące tereny na zachód od dolin Białego Dunajca po Nowy Targ, Lepietnicy, Raby po Kasinę Wielką, Krzyworzeki po jej ujście do Raby. Obszar uprawnień obejmuje miasta: Cieszyn, Bielsko-Biała, Wadowice - leżące na granicy obszaru uprawnień). Uprawnienia na Babiogórski Park Narodowy i Ojcowski Park Narodowy

Interesuje mnie turystyka prostych ludzi, gdzie mogę przyjąć każdego gościa "czym chata bogata", gdzie panuje wzajemny szacunek, przyjaźń i radość którą czerpiemy z tego samego źródła -  z gór.Łukasz KuczmarzImię i Nazwisko: Łukasz Kuczmarz
Adres:
Tyczyn, ul. Hermanowa 39
Województwo: podkarpackie
Adres e-mail: kuczmarz@autograf.pl
Tel.: 506-974-840
Strona www: www.przewodniczek.beskidy24.pl

Informacje dodatkowe:
Jestem przewodnikiem górskim (beskidzkim) na teren Beskidów Wschodnich (tzn. Bieszczady, Beskid Niski i Pogórza) i na teren Beskidów Zachodnich część wschodnia (tzn. Beskid Sądecki, Beskid Wyspowy, Gorce, Pieniny, Beskid Żywiecki, Beskid Makowski, Spisz, Podhale, Orawę i Pogórza),a także przewodnikiem terenowym na Roztocze (powiat zamojski i grodzki, tomaszowski oraz biłgorajski).
Posiadam uprawnienia przodownika turystyki górskiej PTTK na teren: Beskidów Wschodnich i Zachodnich, Tatr i Podtatrza oraz Gór Świętokrzyskich, licencję Bieszczadzkiego Parku Narodowego, licencję Roztoczańskiego Parku Narodowego, uprawnienia znakarza szlaków górskich, uprawnienia instruktora krajoznawstwa regionu PTTK .

Jako przewodnik posiadam doświadczenie i z roku na rok coraz więcej klientów korzysta z moich usług. Potwierdzeniem zaangażowania w sprawy turystyczne może być przyznanie mi odznaczenia ministerialnego „ Za zasługi dla Turystyki” wręczonego na zeszłorocznych Światowych Dniach Turystyki.


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009