Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Rower » Kazek Bike's

Kazek Bike's

content-photoNie zamierzam bynajmniej (jak na razie :) tworzyć nowej marki rowerów. Moim celem i hobby jest tworzenie (składanie) rowerów ze szczególnym naciskiem na estetykę sprzętu, sposób montażu oraz przeznaczenie. Wszystko to jest współtworzone z przyszłym właścicielem / użytkownikiem roweru i dla konkretnego obiorcy, ale nie ukrywam że zostawiam w tych sprzętach kawałek siebie - chyba tylko w ten sposób można stworzyć coś wyjątkowego..........rower z duszą.


Jestem związany z rynkiem rowerowym od 1995 roku, co nie znaczy, że w tym właśnie czasie rozpoczęła się moja przygoda z rowerami.

W czasach szkoły średniej była to walka z własnymi słabościami na najgorszym rowerze szosowym w miejscowym klubie, później studenckie wypady z sakwami na Mazury i polskie wybrzeże, a w końcu codzienna jazda do pracy na rowerze. Pracą tą był własny sklep rowerowy z dobrym serwisem, a później prowadzenie samego serwisu. Obecnie zawodowo zajmuję się tylko i wyłącznie widelcami amortyzowanymi marki Marzocchi.

Jeździłem na różnych rowerach i w najróżniejszych miejscach, startowałem w maratonach górskich oraz lokalnych imprezach rowerowych. Najważniejszym stało się dla mnie samo przebywanie na rowerze w dobrym towarzystwie, bez względu na rodzaj sprzętu...ale nie znaczy to, że jest mi wszystko jedno na czym podróżuję.

Tu dochodzimy do sedna - chciałem zaproponować wspólne tworzenie, składanie, odrestaurowywanie rowerów z bardzo specyficznym klimatem i sposobem użytkowania, który może się stać wręcz stylem życia.

Okazało się, że rowerem na którym od 5 lat jeżdżę najczęściej jest singlespeed (jednobiegowiec). Złożyłem już trochę takich sprzętów dla siebie, moich przyjaciół i generalnie osób, które właśnie chciały tak prostego i wyjątkowego sprzętu.

Rower bez przerzutek to nie tylko składak, ale także stylowy rower miejski tzw. holender, szosówka (kurierówka) ale także rasowy rower górski MTB. To co chciałbym Państwu zaproponować to możliwość tworzenia takich właśnie rowerów, które po długich namysłach postanowiłem podzielić na projekty.


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009