Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Rower » Kazek Bike's » Single » Singiel Kazka

Singiel Kazka

Singiel KazkaSingiel Kazka

Zaprezentowane w galerii rowery powstały na bazie tej samej ramy HAWK z niezliczoną ilością spawów i atencją do wykonania wszystkich szczegółów - przebieg górnej rury i skrzyżowanie z rurą podsiodłową, wygięcie i wyprofilowanie widełek, wzmocnienia główki ramy, wewnętrzne prowadzenie linki hamulca tył, haki kół i miejsce mocowania zacisku hamulca tarczowego.

Rower Tomka jest bardziej komfortowy, ma bardzo dobry amortyzator i szerokie opony, a z części wartych uwagi można wymienić napinacz wykonany z przerzutki Mavic sprzed 2 dekad oraz eklektyczny mostek z roweru Mistral (rynek amerykański).

Rower Kazka jest bardziej radykalny w budowie. Komponentem, który określa sposób użytkowania i styl jazdy jest bardzo sztywny widelec firmy SURLY znanej z wytwarzania komponentów do rowerów typu singlespeed, kurierówek, rowerów wyprawowych, a także roweru do jazdy po śniegu i błocie. Warto także zwrócić uwagę na równie sędziwe jak przezrzutka Mavic klamki Toma Ritchey-a. Tylna piasta zbudowana jest z dwóch różnych modeli Shimano - wąski bębenek ze starej Ultegry 7 z gwintem zewnętrznym do montażu kontry - aby uzyskać jak najbardziej symetryczny przebieg szprych. Jak widać rowery zostały skonfigurowane z bardzo różnych komponentów, a podstawowym celem była ekonomia wykonania i użytkowania oraz niepowtarzalny styl osiągniety prostymi srodkami.

Specyfikacja techniczna:
rama:
HAWK Team Pro Easton alu podwójnie cieniowana, widelec: Cro-Mo Surly Instigator, piasty: przód Moongoose 36otw./tył Shimano custom 36otw., obrecze: SUN RIMS CR18, szprychy: czarne stainles 2.0, opony: Scott Manx 26x2.0, korby: Shimano STX/zębatka 32, napinacz: BOP, klamki: Ritchey Logic, hamulce: Shimano Alivio, kaseta: zębatka 14, łańcuch: SRAM PC-99, mostek: KORE 135/5stopni, kierownica: Scott Octane 680mm, sztyca: HAWK 27.2/400mm, stery: VP Slim/łożyska maszynowe, siodełko: Scott, pedały: Shimano SPD-520

Kazek

Galeria


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009