Nasza strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.

Beskidy24 » Rower » Kazek Bike's » Single » Singiel Tomka

Singiel Tomka

Singiel tomkaSingiel Tomka

Zaprezentowane w galerii rowery powstały na bazie tej samej ramy HAWK z niezliczoną ilością spawów i atencją do wykonania wszystkich szczegółów - przebieg górnej rury i skrzyżowanie z rurą podsiodłową, wygięcie i wyprofilowanie widełek, wzmocnienia główki ramy, wewnętrzne prowadzenie linki hamulca tył, haki kół i miejsce mocowania zacisku hamulca tarczowego.

Rower Tomka jest bardziej komfortowy, ma bardzo dobry amortyzator i szerokie opony, a z części wartych uwagi można wymienić napinacz wykonany z przerzutki Mavic sprzed 2 dekad oraz eklektyczny mostek z roweru Mistral (rynek amerykański). Rower Kazka jest bardziej radykalny w budowie. Komponentem, który określa sposób użytkowania i styl jazdy jest bardzo sztywny widelec firmy SURLY znanej z wytwarzania komponentów do rowerów typu singlespeed, kurierówek, rowerów wyprawowych, a także roweru do jazdy po śniegu i błocie. Warto także zwrócić uwagę na równie sędziwe jak przezrzutka Mavic klamki Toma Ritchey-a. Tylna piasta zbudowana jest z dwóch różnych modeli Shimano - wąski bębenek ze starej Ultegry 7 z gwintem zewnętrznym do montażu kontry - aby uzyskać jak najbardziej symetryczny przebieg szprych. Jak widać rowery zostały skonfigurowane z bardzo różnych komponentów, a podstawowym celem była ekonomia wykonania i użytkowania oraz niepowtarzalny styl osiągniety prostymi srodkami.

Specyfikacja techniczna:
rama:
HAWK Team Pro Easton alu podwójnie cieniowana, amortyzator: Marzocchi MXC Coil 100mm, piasty: Shimano STX RC 36otw., obręcze: Mavic X222, szprychy: DT Champion 2.0, opony: Continental Vertical 26x2,35, korby: Truvativ/zębatka 32, napinacz: Mavic, klamki: Shimano Alivio, hamulce: Shimano Alivio V-brake, kaseta: zębatka 14, łańcuch: SRAM PC-38, mostek: alu 135/0stopni, kierwnica: Woodooman 680mm, sztyca: HAWK 27.2/400mm, stery: Ritchey Logic Pro, siodełko: Author, pedały: Shimano SPD-520

Kazek

Galeria


Wszystkie prawa zastrzeżone Beskidy24.pl © 2009

Redesign i nadzór techniczny Cyber.pl © 2009